wtorek, 04 kwiecień 2023 15:02

Karta podarunkowa Sodexo

karta podarunkowa Sodexo karta podarunkowa Sodexo Źródło: pixabay.com Licencja: https://pixabay.com/pl/service/license

Karta podarunkowa jest znakomitym upominkiem dla pracownika. Z kartą podarunkową zrobi on zakupy w każdym sklepie stacjonarnym i online.

 

Dlaczego karta podarunkowa jest wspaniałym upominkiem?

Karta prezentowa jest doskonałym upominkiem dla pracownika od firmy, z okazji Świąt czy urodzin. Benefit odpowiada na potrzeby osoby zatrudnionej, ponieważ daje swobodę zakupu produktów. Zapłaci nią w sklepie stacjonarnym lub w sklepie internetowym, lub przekaże komuś voucher prezentowy. Bon upominkowy jest zawsze mile widziany, ponieważ motywuje do pracy. Na stronie https://www.sodexo.pl/products/motywacja/podarunek-i-motywacja/karta-podarunkowa/ można złożyć zamówienie, dokonać płatności, a przesyłka dociera po zaksięgowaniu płatności, nawet następnego dnia roboczego. Saldo karty można doładować na dowolną kwotę. Kartę podarunkową wręcza pracownikom większość firm.

Dlaczego karty podarunkowe stały się popularne?

Wręczenie karty podarunkowej pracownikowi pozwala wspomóc go finansowo. Może on w sklepach stacjonarnych dokonać zakupu towarów, które są mu potrzebne. Jest to idealny prezent, dlatego cieszy się największą popularnością. Pieniądze na karcie podarunkowej można wypłacić w bankomacie, podając numer karty. Działa też zbliżeniowo i telefonem. Karta podarunkowa Rossmann czy też inna pozwala na korzystanie z promocji, a zniżki dają szansę na zaoszczędzenie nawet do 50%. Karty upominkowe pozwalają na zakup wybranego prezentu dla siebie, dopasowanego do indywidualnych potrzeb i upodobań. Obsługa kart podarunkowych nie wymaga żadnej wiedzy, podobnie jak Mastercard. Karta upominkowa pozwala też na optymalizację kosztów pracodawcy, ponieważ jest finansowana z Zakładowego funduszu Socjalnego.

Czy kartę podarunkową można doładować?

Karta przedpłacona pozwala na doładowywanie w dowolnym momencie i na każdą kwotę. Pracodawca przez cały rok może zasilać konto pracownika, a częstotliwość zależy tylko od płatnika. E karty przynoszą więcej korzyści pracownikowi niż karnety na basen czy siłownię. Dlatego wiele firm co miesiąc doładowuje saldo karty, inne kwartalnie, nagradzając najlepszych lub tylko z okazji świąt czy ważnych wydarzeń w przedsiębiorstwie. Pracownik może sprawdzać saldo, zmieniać PIN, a w razie utracenia, z kartą podarunkową nie ma problemów, bo można ją zablokować i zastrzec w Centrum Obsługi Klienta. W miejsce utraconej użytkownik otrzyma nową. Karty podarunkowe dostępne w Sodexo są nowoczesnym prezentem, ponieważ każdy sam decyduje o przeznaczeniu przyznanych mu środków.

 • Rodzinne pływanie- klucz do zacieśniania więzi i zdrowego stylu życia!
  Rodzinne pływanie- klucz do zacieśniania więzi i zdrowego stylu życia!

  W dobie wszechobecnej cyfryzacji i szybkiego tempa życia, znalezienie aktywności, która jednoczy wszystkich członków rodziny, staje się dużym wyzwaniem. Grupowe zajęcia pływackie oraz wspólne pływanie dzieci i młodzieży z rodzicami, mogą okazać się, nie tylko przyjemną formą aktywności fizycznej, ale także skutecznym sposobem na zacieśnianie więzi rodzinnych. Pływanie, będące nie tylko sportem, ale również ważną umiejętnością życiową, może stać się fundamentem wspólnych przeżyć i wspomnień, a nowo zawierane znajomości, z czasem przekształcają się w trwałe relacje.

  Written on poniedziałek, 19 luty 2024 16:47
 • Przeszczep włosów DHI: innowacyjna metoda przywracania gęstości włosów
  Przeszczep włosów DHI: innowacyjna metoda przywracania gęstości włosów

  W dzisiejszym świecie, utrata włosów może stanowić nie tylko problem estetyczny, ale również wpływać na samoocenę i pewność siebie. Na szczęście, rozwijająca się medycyna estetyczna oferuje innowacyjne rozwiązania, takie jak metoda przeszczepu włosów DHI (Direct Hair Implantation), która zdobywa coraz większą popularność. W niniejszym artykule przyjrzymy się bliżej tej nowoczesnej metodzie i jej potencjalnym korzyściom.

  Written on niedziela, 04 luty 2024 20:28
 • Manicure hybrydowy – jak uniknąć 5 najczęstszych błędów
  Manicure hybrydowy – jak uniknąć 5 najczęstszych błędów

  Trening czyni mistrza. Dotyczy to niemal każdej dziedziny; nie inaczej jest z wykonywaniem manicure hybrydowego. Każda z nas popełnia błędy, niezależnie od ilości obejrzanych wcześniej filmików instruktażowych. Nie należy się wiec zniechęcać, wpadki zdarzają się nawet doświadczonym stylistkom! 

  Written on czwartek, 01 luty 2024 07:13
 • Skuteczne i wygodne wkładki na odciski - odkryj ich korzyści dla Twoich stóp!
  Skuteczne i wygodne wkładki na odciski - odkryj ich korzyści dla Twoich stóp!

  Odciski, znane również jako clavus, to częsty problem, który dotyka wiele osób. Są to miejsca na skórze, które poddawane są zbyt intensywnym obciążeniom oraz naciskom, prowadząc do reakcji obronnej skóry. Aby złagodzić ból i dyskomfort związany z odciskami, kluczowe jest znalezienie odpowiednich rozwiązań, które zapewnią ulgę i ochronę.

  Written on poniedziałek, 15 styczeń 2024 12:22
 • Komputronik bez tajemnic: Przewodnik po najlepszych kodach rabatowych w technologii
  Komputronik bez tajemnic: Przewodnik po najlepszych kodach rabatowych w technologii

  Komputronik, będąc jednym z wiodących sprzedawców sprzętu elektronicznego i komputerowego w Polsce, oferuje szeroki wybór produktów technologicznych. W dobie dynamicznie rozwijającej się technologii, zakup nowego sprzętu może być znacznym obciążeniem dla budżetu. Na szczęście, istnieją sposoby na zmniejszenie tych kosztów dzięki wykorzystaniu kodów rabatowych. W tym artykule podpowiemy, jak efektywnie znajdować i stosować kody rabatowe w Komputronik, aby zakupy były bardziej przystępne cenowo.

  Written on niedziela, 07 styczeń 2024 16:40
 • Prostatektomia radykalna – nowoczesny sposób leczenia raka prostaty
  Prostatektomia radykalna – nowoczesny sposób leczenia raka prostaty

  Jak wynika z raportu „Nowotwory złośliwe w Polsce w 2020 roku” rak prostaty stanowi 19,6% wszystkich zachorowań na nowotwory wśród mężczyzn. Tym samym jest to najczęstszy nowotwór diagnozowany u męskiej części społeczeństwa. Wysoka jest również jego śmiertelność, która wynosi 10,6% spośród wszystkich chorób nowotworowych. Obecnie lekarze dysponują skutecznymi metodami leczenia raka prostaty, do których zalicza się prostatektomia radykalna w asyście robota. Na czym polega ta operacja i kto kwalifikuje się do zabiegu?

  Written on poniedziałek, 18 grudzień 2023 09:49
 • Wzmocnienie zębów – 5 sposobów na zdrowe i mocne uzębienie
  Wzmocnienie zębów – 5 sposobów na zdrowe i mocne uzębienie

  Zdrowe i mocne zęby to nie tylko atrybut pięknego uśmiechu, ale również niezbędny element ogólnego stanu zdrowia naszego organizmu. Częste wizyty u dentysty, próchnica, czy choroby dziąseł mogą jednak skutecznie zakłócić troskę o zdrowe uzębienie. Szczęśliwie, istnieją proste sposoby, które możemy włączyć do naszej codziennej rutyny, aby wzmocnić nasze zęby i zapobiegać wielu problemom. W poniższym artykule przyjrzymy się pięciu kluczowym praktykom, które pomogą Ci zachować zęby w doskonałej kondycji.

  Written on wtorek, 02 styczeń 2024 13:47