wtorek, 04 kwiecień 2023 15:02

Karta podarunkowa Sodexo

karta podarunkowa Sodexo karta podarunkowa Sodexo Źródło: pixabay.com Licencja: https://pixabay.com/pl/service/license

Karta podarunkowa jest znakomitym upominkiem dla pracownika. Z kartą podarunkową zrobi on zakupy w każdym sklepie stacjonarnym i online.

 

Dlaczego karta podarunkowa jest wspaniałym upominkiem?

Karta prezentowa jest doskonałym upominkiem dla pracownika od firmy, z okazji Świąt czy urodzin. Benefit odpowiada na potrzeby osoby zatrudnionej, ponieważ daje swobodę zakupu produktów. Zapłaci nią w sklepie stacjonarnym lub w sklepie internetowym, lub przekaże komuś voucher prezentowy. Bon upominkowy jest zawsze mile widziany, ponieważ motywuje do pracy. Na stronie https://www.sodexo.pl/products/motywacja/podarunek-i-motywacja/karta-podarunkowa/ można złożyć zamówienie, dokonać płatności, a przesyłka dociera po zaksięgowaniu płatności, nawet następnego dnia roboczego. Saldo karty można doładować na dowolną kwotę. Kartę podarunkową wręcza pracownikom większość firm.

Dlaczego karty podarunkowe stały się popularne?

Wręczenie karty podarunkowej pracownikowi pozwala wspomóc go finansowo. Może on w sklepach stacjonarnych dokonać zakupu towarów, które są mu potrzebne. Jest to idealny prezent, dlatego cieszy się największą popularnością. Pieniądze na karcie podarunkowej można wypłacić w bankomacie, podając numer karty. Działa też zbliżeniowo i telefonem. Karta podarunkowa Rossmann czy też inna pozwala na korzystanie z promocji, a zniżki dają szansę na zaoszczędzenie nawet do 50%. Karty upominkowe pozwalają na zakup wybranego prezentu dla siebie, dopasowanego do indywidualnych potrzeb i upodobań. Obsługa kart podarunkowych nie wymaga żadnej wiedzy, podobnie jak Mastercard. Karta upominkowa pozwala też na optymalizację kosztów pracodawcy, ponieważ jest finansowana z Zakładowego funduszu Socjalnego.

Czy kartę podarunkową można doładować?

Karta przedpłacona pozwala na doładowywanie w dowolnym momencie i na każdą kwotę. Pracodawca przez cały rok może zasilać konto pracownika, a częstotliwość zależy tylko od płatnika. E karty przynoszą więcej korzyści pracownikowi niż karnety na basen czy siłownię. Dlatego wiele firm co miesiąc doładowuje saldo karty, inne kwartalnie, nagradzając najlepszych lub tylko z okazji świąt czy ważnych wydarzeń w przedsiębiorstwie. Pracownik może sprawdzać saldo, zmieniać PIN, a w razie utracenia, z kartą podarunkową nie ma problemów, bo można ją zablokować i zastrzec w Centrum Obsługi Klienta. W miejsce utraconej użytkownik otrzyma nową. Karty podarunkowe dostępne w Sodexo są nowoczesnym prezentem, ponieważ każdy sam decyduje o przeznaczeniu przyznanych mu środków.

 • aircashback.com - odszkodowania za opóźniony lot
  aircashback.com - odszkodowania za opóźniony lot

  Odszkodowania za opóźniony lot wypłacane są zawsze, o ile wina leży po stronie przewoźnika. Takie sytuacje zdarzają się dość często. W przypadku odwołanego czy opóźnionego lotu warto wystąpić o rekompensatę.

  Written on środa, 31 maj 2023 14:11
 • Format A3 - do czego wykorzystać go w druku?
  Format A3 - do czego wykorzystać go w druku?

  Arkusz formatu A3 jest bardzo chętnie wykorzystywany przy przygotowywaniu różnego rodzaju materiałów reklamowych, edukacyjnych i promocyjnych. Wymiary takiego arkusza są na tyle duże, że pozwalają na umieszczenie sporej ilości informacji, nie są jednak jeszcze tak duże, aby generować bardzo duże koszty.

  Written on środa, 31 maj 2023 14:06
 • Co oferują firmy pogrzebowe?
  Co oferują firmy pogrzebowe?

  Śmierć bliskiej osoby to niezwykle trudny moment w życiu każdego człowieka. Może on zupełnie zmienić postrzeganie rzeczywistości i utrudnić normalne funkcjonowanie. Jednocześnie wiąże się on z wieloma ważnymi zadaniami i obowiązkami, jakie należy wykonać. Organizacja ceremonii pogrzebowych i pochówku, dokonanie niezbędnych formalności i jednoczesne poradzenie sobie z własnymi emocjami przytłaczają. W jaki sposób sobie z tym problemem poradzić?

  Written on wtorek, 30 maj 2023 07:40
 • Impregnaty do cegły
  Impregnaty do cegły

  Impregnaty do cegły są stosowane w celu ochrony i wzmacniania powierzchni ceglanej. Cegła, będąca porowatym materiałem, może być podatna na wilgoć, plamy, zanieczyszczenia i uszkodzenia, które mogą wpływać na jej wygląd i trwałość. Impregnaty są zaprojektowane tak, aby penetrować strukturę cegły, tworząc barierę ochronną, która odpycha wodę, brud i inne substancje.

  Written on wtorek, 30 maj 2023 07:37
 • Zalety półkolonii, czyli dlaczego półkolonie w mieście to dobry wybór
  Zalety półkolonii, czyli dlaczego półkolonie w mieście to dobry wybór

  Opieka nad dzieckiem i zapewnienie mu oczekiwanych atrakcji latem to nie lada wyzwanie, kiedy wciąż musisz chodzić do pracy. Co robić w takiej sytuacji? Odpowiedzią na potrzeby rodziców i ich pociech są półkolonie w mieście – zajęcia, w trakcie których możesz ze spokojem wykonywać swoje obowiązki, a twoje dziecko będzie miało możliwość spędzenia czasu z innymi dziećmi o podobnych zainteresowaniach. Na czym polegają półkolonie? Przekonaj się, dlaczego warto z nich korzystać.

  Written on niedziela, 28 maj 2023 11:55
 • Olejek z wiesołka - dlaczego warto z niego korzystać?
  Olejek z wiesołka - dlaczego warto z niego korzystać?

  Olej z wiesiołka cieszy się coraz większą popularnością, co nie powinno dziwić. Szeroka wiedza na temat prozdrowotnych właściwości tego tłuszczu roślinnego to najlepsza reklama. Co warto wiedzieć na ten temat?

  Written on środa, 24 maj 2023 09:00
 • Naturalny zakwas z buraków - przepis
  Naturalny zakwas z buraków - przepis

  Zakwas z buraków jest napojem o rosnącej popularności ze względu na swoje liczne korzyści zdrowotne. Jego charakterystyczny czerwony kolor jest związany z obecnością naturalnego barwnika, betaniny, który nie tylko dodaje mu atrakcyjności wizualnej, ale także wpływa na jego właściwości zdrowotne. Zakwas z buraków jest bogaty w składniki odżywcze, takie jak witamina C, błonnik, żelazo i kwas foliowy.

  Written on środa, 24 maj 2023 08:58