czwartek, 30 marzec 2023 13:28

Ursus C-360 - ciągnik rolniczy wciąż w użyciu!

kabiny c 360 kabiny c 360 Źródło: pixabay.com Licencja: https://pixabay.com/pl/service/license

Rolnictwo to ważna gałąź naszej gospodarki. Bez rolnictwa przyszłość każdego Polaka stałby pod wielkim znakiem zapytania. Rolnictwo dostarcza produkty żywnościowe, które są niezbędne, aby zaspokoić potrzeby żywieniowe polskich rodzin. Aby lepiej zarządzać gospodarstwem rolniczym, niezbędne jest użycie zaawansowanych narzędzi rolniczych.

 

Obecnie, gospodarze używają nowoczesnych i klimatyzowanych maszyn, które znacznie poprawiają komfort pracy. Jednak niektórzy z nich mają wciąż sentyment do starych ciągników rolniczych, takich jak Ursus C-360.

Jeśli i ty jesteś fanem tego modelu, to warto przeczytać ten artykuł do końca, aby dowiedzieć się więcej na temat tych maszyn, a także miejsca, gdzie można kupić części zapasowe w przystępnej cenie.

 1. Krótka historia ciągnika rolniczego Ursus C-360
 2. Gdzie można kupić części do kabiny C 360?
 3. Jakie części zamienne można kupić do Ursusa C-360 oraz czy tylna szyba jest w ofercie?
 4. Dlaczego warto kupić części zamienne do Ursusa C-360 przez internet?

Krótka historia ciągnika rolniczego Ursus C-360

Ciągniki rolnicze o nazwie Ursus C-360 to prawdziwe perełki czasu PRL. Ciągnik był produkowany od roku 1974 do 1994.

Początkowo produkcja skupiała się w warszawskich Zakładach Mechanicznych Ursus, a następnie produkcja przeniosła się do Lublina.

Ciągniki rolnicze stały się prawdziwą ikoną nowoczesnej wsi ubiegłego stulecia. Ciągniki cieszyły się taką popularnością, że w sumie wyprodukowano ich ponad 280 000 sztuk.

Obecnie, w niektórych rejonach Polski można jeszcze zobaczy kabinę Ursusa C-360.

Gdzie można kupić części do kabiny C 360?

Jak powszechnie wiadomo, ciągniki rolnicze Ursus C-360 nie są już produkowane.

Nie zmienia to jednak faktu, że Polacy wciąż używają tych pojazdów.

Dlatego też często poszukują części zamiennych takie jak: kluczyk, błotniki, drzwi, silnik, szyby, maska i wiele innych.

Na szczęście można zakupić takie części do kabiny c 360 w Internecie. Jest wiele sklepów internetowych, które oferują różnorodne części w dobrych cenach.

Dzięki temu samodzielna naprawa może „ożywić” stary ciągnik w kilka dni lub godzin. W sklepie internetowym jest dostępnych wiele wariantów danego produktu, które można dobrać do ciągnika.

Jakie części zamienne można kupić do Ursusa C-360 oraz czy tylna szyba jest w ofercie?

Obecnie, w sklepach w Internecie jest dostępny duży wybór różnych części zamiennych oraz oryginalnych do ciągnika Ursus C-360.

Co więcej, każda z tych rzeczy jest dobrze opisana i znajduje się w swojej kategorii. Przykładowe kategorie to: szyby, błotniki, drzwi, tył kabiny, maska, kluczyk oraz wiele więcej.

Tak naprawdę każdy użytkownik sklepu internetowego, nawet ten najmniej zaawansowany znajdzie odpowiedni produkt dosłownie w kilka sekund.

Dlaczego warto kupić części zamienne do Ursusa C-360 przez internet?

Jest wiele powodów dlaczego warto skłonić się do przejrzenia sieci przed zakupem części do maszyn rolniczych. Oto niektóre z nich warte uwagi:

- W internecie panuje duża konkurencja, którą najczęściej wykorzystują bystrzy kupujący. Produkty, które można nabyć w sklepie internetowym kosztują nawet połowę taniej niż w lokalnym sklepie.

- Produkty w sklepie internetowym są oferowane w przejrzystych kategoriach. Dzięki temu zakup produktów jest łatwy i szybki.

- Jeśli twoje zakupy przekroczą kwotę 200 zł, to otrzymujesz darmową wysyłkę.

- Istnieje możliwość złożenia zamówienia przez telefon, sklep internetowy lub czat na stronie internetowej.

 • aircashback.com - odszkodowania za opóźniony lot
  aircashback.com - odszkodowania za opóźniony lot

  Odszkodowania za opóźniony lot wypłacane są zawsze, o ile wina leży po stronie przewoźnika. Takie sytuacje zdarzają się dość często. W przypadku odwołanego czy opóźnionego lotu warto wystąpić o rekompensatę.

  Written on środa, 31 maj 2023 14:11
 • Format A3 - do czego wykorzystać go w druku?
  Format A3 - do czego wykorzystać go w druku?

  Arkusz formatu A3 jest bardzo chętnie wykorzystywany przy przygotowywaniu różnego rodzaju materiałów reklamowych, edukacyjnych i promocyjnych. Wymiary takiego arkusza są na tyle duże, że pozwalają na umieszczenie sporej ilości informacji, nie są jednak jeszcze tak duże, aby generować bardzo duże koszty.

  Written on środa, 31 maj 2023 14:06
 • Co oferują firmy pogrzebowe?
  Co oferują firmy pogrzebowe?

  Śmierć bliskiej osoby to niezwykle trudny moment w życiu każdego człowieka. Może on zupełnie zmienić postrzeganie rzeczywistości i utrudnić normalne funkcjonowanie. Jednocześnie wiąże się on z wieloma ważnymi zadaniami i obowiązkami, jakie należy wykonać. Organizacja ceremonii pogrzebowych i pochówku, dokonanie niezbędnych formalności i jednoczesne poradzenie sobie z własnymi emocjami przytłaczają. W jaki sposób sobie z tym problemem poradzić?

  Written on wtorek, 30 maj 2023 07:40
 • Impregnaty do cegły
  Impregnaty do cegły

  Impregnaty do cegły są stosowane w celu ochrony i wzmacniania powierzchni ceglanej. Cegła, będąca porowatym materiałem, może być podatna na wilgoć, plamy, zanieczyszczenia i uszkodzenia, które mogą wpływać na jej wygląd i trwałość. Impregnaty są zaprojektowane tak, aby penetrować strukturę cegły, tworząc barierę ochronną, która odpycha wodę, brud i inne substancje.

  Written on wtorek, 30 maj 2023 07:37
 • Zalety półkolonii, czyli dlaczego półkolonie w mieście to dobry wybór
  Zalety półkolonii, czyli dlaczego półkolonie w mieście to dobry wybór

  Opieka nad dzieckiem i zapewnienie mu oczekiwanych atrakcji latem to nie lada wyzwanie, kiedy wciąż musisz chodzić do pracy. Co robić w takiej sytuacji? Odpowiedzią na potrzeby rodziców i ich pociech są półkolonie w mieście – zajęcia, w trakcie których możesz ze spokojem wykonywać swoje obowiązki, a twoje dziecko będzie miało możliwość spędzenia czasu z innymi dziećmi o podobnych zainteresowaniach. Na czym polegają półkolonie? Przekonaj się, dlaczego warto z nich korzystać.

  Written on niedziela, 28 maj 2023 11:55
 • Olejek z wiesołka - dlaczego warto z niego korzystać?
  Olejek z wiesołka - dlaczego warto z niego korzystać?

  Olej z wiesiołka cieszy się coraz większą popularnością, co nie powinno dziwić. Szeroka wiedza na temat prozdrowotnych właściwości tego tłuszczu roślinnego to najlepsza reklama. Co warto wiedzieć na ten temat?

  Written on środa, 24 maj 2023 09:00
 • Naturalny zakwas z buraków - przepis
  Naturalny zakwas z buraków - przepis

  Zakwas z buraków jest napojem o rosnącej popularności ze względu na swoje liczne korzyści zdrowotne. Jego charakterystyczny czerwony kolor jest związany z obecnością naturalnego barwnika, betaniny, który nie tylko dodaje mu atrakcyjności wizualnej, ale także wpływa na jego właściwości zdrowotne. Zakwas z buraków jest bogaty w składniki odżywcze, takie jak witamina C, błonnik, żelazo i kwas foliowy.

  Written on środa, 24 maj 2023 08:58