wtorek, 22 listopad 2022 11:15

Telewizory nowej generacji w Sferis.pl

telewizory Sferis telewizory Sferis Źródło: pexels.com Licencja: https://www.pexels.com/photo-license/

Odkąd telewizor przestał służyć jedynie oglądania filmów, ulubionych seriali i programów, a stał się domowym centrum rozrywki całej rodziny, kolejni producenci sprzętu RTV prześcigają się adaptowaniu nowoczesnych technologii.

Zatem kupując dziś nowy telewizor, musimy wziąć pod uwagę nie tylko komfort oglądania, ale także funkcjonalność w korzystaniu z aplikacji internetowych. Liczy się już nie tylko rozdzielczość, ale również doskonały dźwięk i wyjątkowy design, który sprawi, że telewizor stanie wyjątkowym dopełnieniem aranżacji salonu czy pokoju gościnnego. Gdzie znaleźć sprzęt, który spełni wymagania nawet najbardziej wymagających kinomaniaków? Sferis.pl to wyjątkowy sklep internetowy, w którym znajdziecie ogromny wybór telewizorów wiodących producentów, wykorzystujących najnowsze technologie, by rewolucjonizować dodatkowe funkcje i dać nam jeszcze większe możliwości obcowania z obrazem w niezrównanej ostrości.

·         Smart TV - centrum rozrywki na ekranie telewizora

·         Telewizory OLED - niezrównana jakość obrazu

·         Wybierz nowy telewizor w Sferis.pl

Smart TV - centrum rozrywki na ekranie telewizora

Rozwinięcie systemu Smart TV, specjalne parametryzacje służące osiągnięciu jak największej głębi obrazu podczas gry na konsoli, stałe połączenie telewizora z Internetem - to tylko niektóre funkcje, które zrewolucjonizowały rynek w ostatnich latach. Modele wyposażone w system Smart TV zapewniają możliwość wygodnego korzystania z aplikacji internetowych i platform streamingowych. Można je także sparować z tabletem lub smartfonem, by jeszcze bardziej zwiększyć funkcjonalność naszego domowego centrum rozrywki. Stałe podłączenie do Internetu pozwala na wygodne serfowanie po ulubionych stronach czy intuicyjne odpisywanie na maile przy użyciu klawiatury sterowanej na ekranie za pośrednictwem panelu dotykowego pilota.

Telewizory OLED - niezrównana jakość obrazu

Jeszcze kilka lat temu zupełną świeżością w perspektywie matryc telewizora pozostawały ekrany LCD i LED. Dziś producenci otwierają nowy rozdział w jakości obrazu. Matryca OLED posiada wbudowaną diodę elektroluminescencyjną, gwarantującą optymalny kontrast i niezwykłe nasycenie barw. Dodatkowo łączą w sobie doskonałą jakość obrazu, energooszczędność, a dzięki swojej ultra cienkiej budowie - pozwalają na swobodne zagospodarowanie przestrzeni obok ekranu, zajmując mniej miejsc niż modele z ekranami starszych technologii.

Wybierz nowy telewizor w Sferis.pl

Sferis.pl to sklep internetowy oferujący szeroką gamę telewizorów najnowszej generacji, pionierów rynku RTV (sferis.pl/telewizory-3266). Zakupy na Sferis.pl to również gwarancja konkurencyjnych cen, wyjątkowych promocji, profesjonalnej obsługi klienta, a przede wszystkim - bezpiecznej i błyskawicznej wysyłki zamówionych produktów.

 • Niezdrowa żywność reklamowana online
  Niezdrowa żywność reklamowana online

  Rząd Australii bada, czy powinniśmy zakazać reklamy niezdrowej żywności online i jak to mogłoby działać. W Wielkiej Brytanii zakaz reklamy niezdrowej żywności i napojów online zacznie obowiązywać w październiku 2025 roku.

  Napisano piątek, 12 lipiec 2024 17:27
 • Problemy zdrowia intymnego kobiet - kiedy warto się martwić?
  Problemy zdrowia intymnego kobiet - kiedy warto się martwić?

  Czy problemy intymne kobiet są warte zmartwień? W naszym przewodniku eksperci ujawniają objawy raka, które każda kobieta powinna znać, oraz 'zmieniające życie' leki, które mogą uczynić seks przyjemnym ponownie.

  Napisano środa, 10 lipiec 2024 22:50
 • Czy joga oczu może zastąpić okulary?
  Czy joga oczu może zastąpić okulary?

  Spędzanie godzin przed ekranem może powodować ból oczu, ich drżenie i niewyraźne widzenie. Jednak krótka sesja „jogi oczu” może pomóc złagodzić te dolegliwości i poprawić wzrok - tak przynajmniej twierdzi Sir Paul McCartney oraz liczni użytkownicy TikToka. Czy naprawdę działa? Sprawdzamy, co mówią eksperci.

  Napisano wtorek, 09 lipiec 2024 20:52
 • Jak dbać o serce podczas letnich upałów?
  Jak dbać o serce podczas letnich upałów?

  Amerykanie przygotowują się na kolejny upalny i wilgotny letni sezon, a American Heart Association (AHA) ostrzega, że pacjenci z chorobami serca muszą podjąć dodatkowe środki ostrożności, aby chronić swoje zdrowie. Według U.S. Centers for Disease Control and Prevention, każdego roku ponad 1200 osób w Stanach Zjednoczonych umiera bezpośrednio z powodu ekstremalnych upałów.

  Napisano niedziela, 07 lipiec 2024 21:58
 • Cukrzycy leczeni insuliną są bardziej narażeni na urazy
  Cukrzycy leczeni insuliną są bardziej narażeni na urazy

  Osoby z cukrzycą leczone insuliną mają o ponad 60% wyższe ryzyko hospitalizacji z powodu urazów, takich jak urazy głowy i szyi oraz oparzenia, w porównaniu z ogólną populacją - wynika z niepokojących badań australijskich naukowców.

  Napisano piątek, 05 lipiec 2024 21:23
 • Związek między jakością diety a zdolnościami poznawczymi
  Związek między jakością diety a zdolnościami poznawczymi

  Spożywanie wysokiej jakości diety w młodości i w średnim wieku może pomóc w utrzymaniu sprawności umysłowej na starość, jak wynika z nowych wstępnych ustaleń badania, które obejmowało dane zebrane od ponad 3000 osób na przestrzeni prawie siedmiu dekad.

  Napisano poniedziałek, 01 lipiec 2024 23:24
 • Czy codzienne multiwitaminy przedłużają życie?
  Czy codzienne multiwitaminy przedłużają życie?

  Nowe badania analizujące dane z ponad dwóch dekad i prawie 400 000 uczestników w Stanach Zjednoczonych sugerują, że długoterminowe codzienne spożycie multiwitamin może nie poprawiać długowieczności u zdrowych dorosłych. Pomimo popularności multiwitamin, wcześniejsze badania nie dostarczyły wystarczających dowodów na ich korzyści dla długowieczności.

  Napisano sobota, 29 czerwiec 2024 17:59