wtorek, 22 listopad 2022 11:15

Telewizory nowej generacji w Sferis.pl

telewizory Sferis telewizory Sferis Źródło: pexels.com Licencja: https://www.pexels.com/photo-license/

Odkąd telewizor przestał służyć jedynie oglądania filmów, ulubionych seriali i programów, a stał się domowym centrum rozrywki całej rodziny, kolejni producenci sprzętu RTV prześcigają się adaptowaniu nowoczesnych technologii.

Zatem kupując dziś nowy telewizor, musimy wziąć pod uwagę nie tylko komfort oglądania, ale także funkcjonalność w korzystaniu z aplikacji internetowych. Liczy się już nie tylko rozdzielczość, ale również doskonały dźwięk i wyjątkowy design, który sprawi, że telewizor stanie wyjątkowym dopełnieniem aranżacji salonu czy pokoju gościnnego. Gdzie znaleźć sprzęt, który spełni wymagania nawet najbardziej wymagających kinomaniaków? Sferis.pl to wyjątkowy sklep internetowy, w którym znajdziecie ogromny wybór telewizorów wiodących producentów, wykorzystujących najnowsze technologie, by rewolucjonizować dodatkowe funkcje i dać nam jeszcze większe możliwości obcowania z obrazem w niezrównanej ostrości.

·         Smart TV - centrum rozrywki na ekranie telewizora

·         Telewizory OLED - niezrównana jakość obrazu

·         Wybierz nowy telewizor w Sferis.pl

Smart TV - centrum rozrywki na ekranie telewizora

Rozwinięcie systemu Smart TV, specjalne parametryzacje służące osiągnięciu jak największej głębi obrazu podczas gry na konsoli, stałe połączenie telewizora z Internetem - to tylko niektóre funkcje, które zrewolucjonizowały rynek w ostatnich latach. Modele wyposażone w system Smart TV zapewniają możliwość wygodnego korzystania z aplikacji internetowych i platform streamingowych. Można je także sparować z tabletem lub smartfonem, by jeszcze bardziej zwiększyć funkcjonalność naszego domowego centrum rozrywki. Stałe podłączenie do Internetu pozwala na wygodne serfowanie po ulubionych stronach czy intuicyjne odpisywanie na maile przy użyciu klawiatury sterowanej na ekranie za pośrednictwem panelu dotykowego pilota.

Telewizory OLED - niezrównana jakość obrazu

Jeszcze kilka lat temu zupełną świeżością w perspektywie matryc telewizora pozostawały ekrany LCD i LED. Dziś producenci otwierają nowy rozdział w jakości obrazu. Matryca OLED posiada wbudowaną diodę elektroluminescencyjną, gwarantującą optymalny kontrast i niezwykłe nasycenie barw. Dodatkowo łączą w sobie doskonałą jakość obrazu, energooszczędność, a dzięki swojej ultra cienkiej budowie - pozwalają na swobodne zagospodarowanie przestrzeni obok ekranu, zajmując mniej miejsc niż modele z ekranami starszych technologii.

Wybierz nowy telewizor w Sferis.pl

Sferis.pl to sklep internetowy oferujący szeroką gamę telewizorów najnowszej generacji, pionierów rynku RTV (sferis.pl/telewizory-3266). Zakupy na Sferis.pl to również gwarancja konkurencyjnych cen, wyjątkowych promocji, profesjonalnej obsługi klienta, a przede wszystkim - bezpiecznej i błyskawicznej wysyłki zamówionych produktów.

 • Konkretne części samochodowe dla właściwej wymiany
  Konkretne części samochodowe dla właściwej wymiany

  Jak można, dzisiaj się przekonać to nasze stare auto bardzo często okazuje się leżeć w garażu, przez co tracimy jedynie cenne miejsce, które moglibyśmy wykorzystać w inny sposób.

  Written on wtorek, 15 listopad 2022 10:43
 • Kwas pantotenowy - witamina z grupy B o wszechstronnym, korzystnym działaniu
  Kwas pantotenowy - witamina z grupy B o wszechstronnym, korzystnym działaniu

  Kwas pantotenowy to jedna z substancji rozpuszczalnych w wodzie, należąca do witamin z grupy B.

  Written on środa, 30 listopad 2022 16:58
 • Jaki fotel gamingowy wybrać?
  Jaki fotel gamingowy wybrać?

  Fotele gamingowe są zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort podczas grania w gry wideo. Są one zazwyczaj ergonomiczne i wyposażone w systemy masażu, ogrzewania ichłodzenia, a niekiedy nawet w specjalne systemy audio.

  Written on środa, 30 listopad 2022 16:50
 • Co na uspokojenie i wyciszenie?
  Co na uspokojenie i wyciszenie?

  Żyjemy w świecie, w którym każdy z nas narażony jest na stres. Nie każdy jednak potrafi sobie z nim poradzić. Stresowi często towarzyszy gniew, frustracja, napięcie, które mają niekorzystny wpływ na zdrowie psychiczne i fizyczne.

  Written on poniedziałek, 28 listopad 2022 15:05
 • Eko opakowania na wynos są teraz w modzie
  Eko opakowania na wynos są teraz w modzie

  Ekologia stała się ważną częścią naszego życia, a jeszcze do niedawna rodzaj opakowań oraz segregacja śmieci nie miały dla nas większego znaczenia.

  Written on poniedziałek, 28 listopad 2022 15:01
 • Jakie zalety ma siatka na balkon?
  Jakie zalety ma siatka na balkon?

  Jakie warunki zapewnić, by kot czuł się jak najlepiej i najbezpieczniej we własnym domu? Kotki uwielbiają swój czas spędzać na oglądaniu świata, zwłaszcza te przebywające w mieszkaniach.

  Written on poniedziałek, 28 listopad 2022 13:57
 • Kompletny przewodnik po tym, kiedy musisz holować samochód i co musisz wiedzieć
  Kompletny przewodnik po tym, kiedy musisz holować samochód i co musisz wiedzieć

  Holowanie to czynność usunięcia samochodu z miejsca i przewiezienia go do celu. Laweta zawiezie samochód na prywatną posiadłość lub warsztat samochodowy. Holowanie może być konieczne, gdy właściciel pojazdu brał udział w wypadku i z jakiegoś powodu nie może ruszyć swoim pojazdem.

  Written on środa, 23 listopad 2022 18:50