środa, 07 grudzień 2022 14:05

Sezon świąteczny 2022 - co darować

voucher prezentowy voucher prezentowy pixabay

Sezon prezentowy oficjalnie się rozpoczął, a to oznacza, że nadszedł czas, aby sporządzić listę prezentów dla rodziny i przyjaciół.

Nieważne, czy szukasz czegoś dla swojego nigdy niezadowolonego kuzyna, swojego podróżującego po świecie najlepszego przyjaciela (który jest również wędrowcem), nowego współpracownika, czy Twojego dziecka — mamy pomysły dla każdego.

Wiele pozycji z tego przewodnika dotrze do Ciebie przed 25 grudnia. Jednak w miarę zbliżania się świąt, stan magazynowy i czas wysyłki mogą się szybko zmienić, więc sugerujemy, aby zaplanować swoje zakupy z wyprzedzeniem.

Prezenty dla każdego hobby 

Dla biegacza. Niezależnie od czasu pokonania dystansu, czapka zapewni biegaczowi bezpieczeństwo (i ciepło) podczas nocnych wycieczek. Czapeczka jest bardzo lekka i dużo bardziej bezpieczna niż zwykła czołówka.

Dla miłośnika gotowania. Nic nie ucieszy bardziej, jak szansa nauczyć się nowej techniki przyrządzania dań głównych lub deserów. Warsztaty kulinarne to tylko jeden z wielu pomysłów, które znajdziesz w Katalogu Marzeń.

Dla mola książkowego. Jest dużo pomysłów dla zagorzałych czytelników — na przykład kubek z regulacją temperatury, który sprawi, że kawa lub herbata będzie ciepła przez wiele godzin, podczas gdy oni będą zajęci przewracaniem stron. 

Prezenty dla dzieci i młodzieży

Dla 1-latka. Zestaw kolorowych rur jest przeznaczony dla dzieci, które budując fascynujące łańcuchy wodospadów, uczą się rozumieć przyczyny i skutki — ważna umiejętność poznawcza. 

Dla 10-latka. Bezpieczny dla dzieci zestaw piór 3D, który pozwoli im stworzyć różnego rodzaju twory w mniejszej skali - np. figurkę na nocną szafkę.

Dla nastolatka. Zatwierdzony przez TikTok pasek świetlny stworzy fantastyczną atmosferę w sypialni nastolatka i będzie"zabawną alternatywą dla konwencjonalnego oświetlenia.

Prezenty dla każdego przedziału cenowego

Poniżej 200 zł. Jeśli chcesz sprawić unikatowe wrażenie, podaruj voucher prezentowy na takie aktywności jak warsztaty tworzenia perfum, procedury SPA, kurs kiperski lub wiele innych z Katalogu Marzeń.

Poniżej 100 zł. Ręczny spieniacz dla miłośników matcha latte, aby ich latte było wyjątkowo kremowe. Albo może piękny bambusowy kuferek do kąpieli, który ma wystarczająco dużo miejsca na świecę, kieliszek wina i dobrą książkę.

Poniżej 50 zł. Zestawy nasion dla tych, którzy udoskonalili swoje sadzonki pomidorów latem, teraz mogą spróbować swoich sił w uprawach przyjaznych dla pomieszczeń, takich jak rukola czy majeranek.

 • Rodzinne pływanie- klucz do zacieśniania więzi i zdrowego stylu życia!
  Rodzinne pływanie- klucz do zacieśniania więzi i zdrowego stylu życia!

  W dobie wszechobecnej cyfryzacji i szybkiego tempa życia, znalezienie aktywności, która jednoczy wszystkich członków rodziny, staje się dużym wyzwaniem. Grupowe zajęcia pływackie oraz wspólne pływanie dzieci i młodzieży z rodzicami, mogą okazać się, nie tylko przyjemną formą aktywności fizycznej, ale także skutecznym sposobem na zacieśnianie więzi rodzinnych. Pływanie, będące nie tylko sportem, ale również ważną umiejętnością życiową, może stać się fundamentem wspólnych przeżyć i wspomnień, a nowo zawierane znajomości, z czasem przekształcają się w trwałe relacje.

  Written on poniedziałek, 19 luty 2024 16:47
 • Przeszczep włosów DHI: innowacyjna metoda przywracania gęstości włosów
  Przeszczep włosów DHI: innowacyjna metoda przywracania gęstości włosów

  W dzisiejszym świecie, utrata włosów może stanowić nie tylko problem estetyczny, ale również wpływać na samoocenę i pewność siebie. Na szczęście, rozwijająca się medycyna estetyczna oferuje innowacyjne rozwiązania, takie jak metoda przeszczepu włosów DHI (Direct Hair Implantation), która zdobywa coraz większą popularność. W niniejszym artykule przyjrzymy się bliżej tej nowoczesnej metodzie i jej potencjalnym korzyściom.

  Written on niedziela, 04 luty 2024 20:28
 • Manicure hybrydowy – jak uniknąć 5 najczęstszych błędów
  Manicure hybrydowy – jak uniknąć 5 najczęstszych błędów

  Trening czyni mistrza. Dotyczy to niemal każdej dziedziny; nie inaczej jest z wykonywaniem manicure hybrydowego. Każda z nas popełnia błędy, niezależnie od ilości obejrzanych wcześniej filmików instruktażowych. Nie należy się wiec zniechęcać, wpadki zdarzają się nawet doświadczonym stylistkom! 

  Written on czwartek, 01 luty 2024 07:13
 • Skuteczne i wygodne wkładki na odciski - odkryj ich korzyści dla Twoich stóp!
  Skuteczne i wygodne wkładki na odciski - odkryj ich korzyści dla Twoich stóp!

  Odciski, znane również jako clavus, to częsty problem, który dotyka wiele osób. Są to miejsca na skórze, które poddawane są zbyt intensywnym obciążeniom oraz naciskom, prowadząc do reakcji obronnej skóry. Aby złagodzić ból i dyskomfort związany z odciskami, kluczowe jest znalezienie odpowiednich rozwiązań, które zapewnią ulgę i ochronę.

  Written on poniedziałek, 15 styczeń 2024 12:22
 • Komputronik bez tajemnic: Przewodnik po najlepszych kodach rabatowych w technologii
  Komputronik bez tajemnic: Przewodnik po najlepszych kodach rabatowych w technologii

  Komputronik, będąc jednym z wiodących sprzedawców sprzętu elektronicznego i komputerowego w Polsce, oferuje szeroki wybór produktów technologicznych. W dobie dynamicznie rozwijającej się technologii, zakup nowego sprzętu może być znacznym obciążeniem dla budżetu. Na szczęście, istnieją sposoby na zmniejszenie tych kosztów dzięki wykorzystaniu kodów rabatowych. W tym artykule podpowiemy, jak efektywnie znajdować i stosować kody rabatowe w Komputronik, aby zakupy były bardziej przystępne cenowo.

  Written on niedziela, 07 styczeń 2024 16:40
 • Prostatektomia radykalna – nowoczesny sposób leczenia raka prostaty
  Prostatektomia radykalna – nowoczesny sposób leczenia raka prostaty

  Jak wynika z raportu „Nowotwory złośliwe w Polsce w 2020 roku” rak prostaty stanowi 19,6% wszystkich zachorowań na nowotwory wśród mężczyzn. Tym samym jest to najczęstszy nowotwór diagnozowany u męskiej części społeczeństwa. Wysoka jest również jego śmiertelność, która wynosi 10,6% spośród wszystkich chorób nowotworowych. Obecnie lekarze dysponują skutecznymi metodami leczenia raka prostaty, do których zalicza się prostatektomia radykalna w asyście robota. Na czym polega ta operacja i kto kwalifikuje się do zabiegu?

  Written on poniedziałek, 18 grudzień 2023 09:49
 • Wzmocnienie zębów – 5 sposobów na zdrowe i mocne uzębienie
  Wzmocnienie zębów – 5 sposobów na zdrowe i mocne uzębienie

  Zdrowe i mocne zęby to nie tylko atrybut pięknego uśmiechu, ale również niezbędny element ogólnego stanu zdrowia naszego organizmu. Częste wizyty u dentysty, próchnica, czy choroby dziąseł mogą jednak skutecznie zakłócić troskę o zdrowe uzębienie. Szczęśliwie, istnieją proste sposoby, które możemy włączyć do naszej codziennej rutyny, aby wzmocnić nasze zęby i zapobiegać wielu problemom. W poniższym artykule przyjrzymy się pięciu kluczowym praktykom, które pomogą Ci zachować zęby w doskonałej kondycji.

  Written on wtorek, 02 styczeń 2024 13:47