Wydrukuj tę stronę
niedziela, 21 sierpień 2022 15:14

Filtr osmotyczny - krystalicznie czysta woda na wyciągnięcie ręki

filtr osmotyczny filtr osmotyczny pixabay

Coraz więcej słyszy się o tym, że woda, która leci z naszych kranów jest zwyczajnie brudna, zła i przede wszystkim zanieczyszczona bakteriami i kamieniem.

Dlatego też bardzo ważne jest, by dbać o wodę, jaką spożywamy, gdyż w przeciwnym razie można nabawić się różnych powikłań związanych z nerkami. Może zacząć wytwarzać się w nich potocznie nazywany piasek lub kamień, który będzie bolesnym przeżyciem.

Dlatego też dbanie o dobrej jakości wodę jest bardzo ważne i pozwala na zachowanie dobrej kondycji zdrowotnej przez długie lata. Jak to zrobić? Filtr osmotyczny jest tym, czego potrzebujesz, by móc spożywać wodę prosto z kranu. Czym jest i jak działa? Już spieszymy z wyjaśnieniem.

Filtr osmotyczny – najnowsza technologia oczyszczania wody

Nic dziwnego, że ludzie wolą kupować wodę ze sklepu lub czerpać ją ze sprawdzonego źródła, niż pić tą, która leci w kranie. Jest ona zazwyczaj pełna różnych drobnoustrojów lub kamienia, który negatywnie wpłynie na funkcjonowanie całego organizmu. Ponadto tego typu woda nie nawadnia organizmu w odpowiedni sposób, przez co picie takiej wody jest niemalże bezsensowne. Co więc zrobić, by móc pić wodę bezpośrednio z kranu, nie bojąc się o to, że może być zła dla naszego organizmu? Zainwestować w najnowszą technologię oczyszczania wody tuż przed wylotem z kranu, czyli w filtr osmotyczny.

Jest to produkt, nad wynalezieniem którego pracowało wiele naukowców. Dzięki temu udało się dobrać takie elementy składowe, które potrafią oczyścić wodę ze wszelkich zbędnych i szkodliwych dla organizmu mikroelementów. Dzięki aż siedmiu etapom filtrowania, woda jest krystalicznie czysta i zdatna do spożycia bezpośrednio z kranu. Dlatego też bardzo ważne jest to, że kiedy wiesz, że woda, którą posiadasz podłączoną do domu, mieszkania czy innego budynku jest zwyczajnie bardzo złej jakości, idealnym będzie zainwestowanie w tego typu filtr, który umożliwi korzystanie z wody w kranie, zamiast kupować butelki wody co kilka dni lub jeździć do lokalnego źródła.

Czy woda z kranu ma wtedy minerały?

Z pewnością słyszałeś o tym, że woda musi mieć jeszcze minerały, które pozwalają na to, by była wchłaniana do organizmu i dostarczała tego, co powinna dostarczać, czyli mikroelementy, niezbędne do funkcjonowania naszych ciał. Jest to oczywiście niepodważalny fakt, dlatego też w naszych filtrach jest również element mający na celu jonizowanie i mineralizowanie wody. Dzięki temu woda jest krystalicznie czysta, jednak dalej posiada niezbędne mikroelementy, które umożliwiają wchłanianie. Masz również wówczas pewność, że minerały zawarte w wodzie nie są jedynie tymi posiadającymi również drobnoustroje, lecz czystymi mikroskładnikami, które pozytywnie wpływają na nasz organizm.

W etapach oczyszczania i mineralizowania wody stosuje się dwa filtry sedymentacyjne, filtr blok węglowy, membranę osmotyczną, filtr liniowy z węglem aktywnym, filtr liniowy mineralizujący oraz filtr liniowy bioceramiczny. Dzięki tym technologiom woda, która trafia do Twojej szklanki bezpośrednio z kranu jest już czysta i wzbogacona w mikroskładniki.

W naszym sklepie posiadamy produkty najwyższej jakości, wytworzone przy pomocy sprawdzonych materiałów i innowacyjnej technologii. Cena za tego typu filtry będzie się różniła od modelu, jednak zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą, w której znajduje się wiele modeli najwyższej jakości filtrów osmotycznych, które pozwolą na oczyszczenie wody. Serdecznie zapraszamy.